Išbandyk profesiją! Praktinis užsiėmimas

Nori išbandyti manikiūro meistrės profesiją ir pabandyti atlikti tikrą manikiūrą tikrai klientei? Tada ateik į šią praktiką!

Mes parūpinsime modelį, duosime visas priemones ir įrankius, reikalingus manikiūro atlikimui. Tu pati atliksi pilną klasikinį manikiūrą nuo pradžios iki pabaigos. Tik nepanikuok! Kiekvieną manikiūro atlikimo etapą rodys instruktorė, aiškins ką ir kaip daryti ir prižiūrės kiekvieną tavo judesį.

Taigi, šios praktikos metu sužinosi tikslų kombinuoto manikiūro su geliniu lakavimu atlikimo algoritmą, nukirpsi kutikulę žirklutėmis, dildžiuosi nago formą, lakuosi geliniu laku profesionaliais judesiais ir gal net sukurti dizainą!

Praktikos trukmė 4-5 val. Manikiūrą atliksi vienai modelio rankai.

Šios praktikos tikslas – pasitikrinti ar tikrai tau patinka manikiūro atlikimo procesas, ar sugebi valdyti stresą ir pakartoti instruktorės nurodymus. Po šios praktikos pasidarys visiškai aišku ar tu jau pasiruošusi žengti lemtingą žingsnį ir pradėti pilną mokymosi programą!

Šios praktikos kaina 55 eurai, bet jei nuspręsi pratęsti mokymus mūsų ,,Manikiūro meistro” programoje – šią sumokėtą sumą užskaitysime į kurso mokestį.

Į šią praktiką rekomenduojame registruotis po ,,Bandomosios manikiūro pamokos”.

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą.

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti
ionicons-v5-m

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Testi apsipirkimą
Eiti į krepšelį
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų naršymo svetainėje patirtį. Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų naudojimu.