Apie instruktorių

Susipažinkim!
Esu Anna Oreško. Manikiūro ir pedikiūro meistrė. Rankų ir kojų nagų priežiūros specialistė. Nagų dizaino,  priauginimo ir pedikiūro  instruktorė-mokytoja. Šioje srityje turiu virš 14 metų patirtį.
Manikiūre esu estetiškai gražių ir ilgų nagų fane, mėgstu puošti klienčių nagus įvairiais gražiais,  pieštais dizainais. Žinau daug nagų priauginimo ir dailės technikų ir to mokinu savo mokinius.
Pedikiūre man įdomu spręsti įvairias problemas, galvoti, analizuoti, siekti kartu su klientais rezultato ir džiaugtis sveikais kojų nagais ir gražiomis pėdomis. Dabar aš dirbu   su tokiomis problemomis kaip kulnų keratozė, įtrūkimai, nuospaudos, įaugę nagai, nagai pažeisti grybeliu, onicholize.  Atliekų nagų protezavimus ir dirbu su korekcijos sistemomis bei sąsagomis. Ir, žinoma, atlieku estetinį gelinį lakavimą bei dizainus.
Kartu su Salonproakademija pristatome jums KART kosmetologinį pedikiūrą. Tai pedikiūras be dulkių! Jo esmę grindžiama preparatų veikimu principu. Aukštos kokybės Izraelio gamybos kosmetologiniai preparatai saveikaudami tarpusavyje  suminkština tik negyvą pėdų odą ,todėl keratozė pašalinama lengvai, saugiai ir greitai su specialiu instrumentu.
Kviečiame gyvai bendrauti ir dalyvauti demonstraciniuose KART pedikiūro seminarose, kuriuose jus galite gyvai jį pamatyti, išbandyti, pačiupinėti, pajausti efektą, įvertinti rezultatą! Jums patiks preparatinis pedikiūras be dulkių ir jus nenorėsite grįžti atgal prie aparatinio.

Mokytojo kursai

2 val. trukmės KART kosmetologinio pedikiūro demonstracinis seminaras. Kviečiame pabendrauti gyvai ir susipažinti su unikalia Kart kosmetologinio p...
Pradedantiesiems
2 val.
Pridėti į norų sąrašą
50€
Tai vienos dienos praktiniai mokymai su 3 skirtingais modeliais.  Jų metu turėsite galimybę išbandyti 3  Kart kosmetologinio pedikiūro protokolus &...
6-8 val.
Pridėti į norų sąrašą
200€
2 val. trukmės KART kosmetologinio pedikiūro demonstracinis seminaras. Kviečiame pabendrauti gyvai ir susipažinti su unikalia Kart kosmetologinio p...
Pradedantiesiems
2 val.
Pridėti į norų sąrašą
20€
ionicons-v5-m

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Testi apsipirkimą
Eiti į krepšelį
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų naršymo svetainėje patirtį. Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų naudojimu.