Apie instruktorių

Grožio specialistė esu jau 23 metus. Pradžioje dirbau tik su rankomis. Bet jau 16 metų į savo atliekamų paslaugų sąrašą esu įtraukusi ir pedikiūrą. Visada buvau ieškojimuose. Geresnių medžiagų,greitesnio problemų sprendimo pėdų priežiūroje. Prieš daugiau nei 4 metus pradėjus dirbti su KART,radau tą atsakymą.
⚜Pedikiūras su KART gydomąja ir pėdas puoselėjančia kosmetika iš Izraelio⚜
⚜Truputį info apie KART pedikiūro priemones.⚜
⚜Ši firma pasaulyje garsi nuo 1993 metų.Pripažinta,užsirekomendavusi kaip patikima,inovatyvi ir klestinti kompanija(Lietuva kaip visad nepasižymi greitu ir geru produktų įsisavinimu🙃)
⚜Kam gi ji skirta ta KART kosmetika?Sakyčiau visiems,kurie turi dvi kojas.
O jei rimtai,tai visiems,kas turi sausėjančias,prakaituojančias,su mozoliukais ir nuospaudom kojeles. KART tinka tiek nėščiom,tiek cukriniu diabetu sergantiems.
⚜Jos veikimas:
1.minkštas ir lengvas odos nusisluoksniavimas-eksfoliacija
2.keratozės-nuospaudų tirpdymas
3.pagerėja odos atsinaujinimas-regeneracija
4.pagerėja odos elastingumas
5.po 2-3 procedūrų susitvarko kulnų skilinėjimai
6.giluminis odos suminkštinimas
⚜Dauguma gal girdėję,kad Izraelio produktai,turintys BIO įvertinimą yra 98% natūralūs.Jų sudėtis yra iš vaisių rugščių,fermentų,eterinių aliejų,gydomųjų žolelių ekstraktų,vitaminų.Kas tai?Na pavyzdžiui -ekstraktai granato,papajos,persiko,šaltalankio,dilgėlių lapų,ramunėlių žiedų,Naujosios Zelandijos arbatmedžio,druskos ir mineralai iš Negyvosios jūros. Rūgštys -pieno,hialiurono...
Ir tai tik dalis to gerumo ko yra šituose produktuose.
Produktai geri tiek klientams,tiek meistrams. Lengvesnis ir geresnis rezultatas garantuotas.

Mokytojo kursai

2 val. trukmės KART kosmetologinio pedikiūro demonstracinis seminaras. Kviečiame pabendrauti gyvai ir susipažinti su unikalia Kart kosmetologinio p...
Pridėti į norų sąrašą
20€
ionicons-v5-m

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Testi apsipirkimą
Eiti į krepšelį
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų naršymo svetainėje patirtį. Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų naudojimu.